HAKKIMIZDA

Hizmet hayatına başladığı 25 yıldan beri “YALITIM LÜKS DEĞİL BİR İHTİYAÇTIR” düşüncesi ile, prensipli,kaliteli ürünleri ve herbiri işinde uzman ve deneyimli ekipleri ile hertürlü izolasyon ve dekorasyon sorunlarınıza zamanında çözümler sağlıyoruz.

Müşteri odaklı olarak çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız,müşteri isteklerini daima ön planda tutarak hertürlü uygulama hizmetlerini gerçekleştirmiştir.Müşterilerimizin yüzündeki memnuniyet bizim en büyük mutluluğumuz olmuştur.Tabii mesleğimizin zor şartları altında çalışan ustalarımız memnuniyetinizle kendine güven ve sevinçlerini yaşamaktadırlar.Bu yüzden işçilikte titiz davranıp taahhütlerimizi kaliteli ve zamanında yerine getirmek bizim için önemlidir.

Doğru ürünün, doğru yerlerde kullanılmasını nedenli önemli olduğunun bilincinde olduğumuz için, mekan malzemeleri portföyümüzü olabildiğince geniş,yeni gelişmelere açık ve kaliteli tutmaya özen gösteriyor ve sizlere bu doğrultuda hizmet sunmayı bir borç biliyoruz.

Firmamız wagner bayisi olup izoder üyesidir.Müşterilerimizle Şekerbank ve Halk bankası eko kredili sistemimiz ile çalışıyoruz.Ayrıca yapılacak her türlü işte, uygun taksitlendirme ve kampanyalarımız ile siz sayın müşterilerimize kolaylıklar sağlamaktayız. İlkemiz sağlıklı iş,sağlıklı,mutlu bütün toplum olsun diyoruz. Yurdumuzun her yerinde sizlere hizmet etmekten gurur duyarız.